Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
21:45 | Брайтън - Йоувил | 1 | 8/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
22:00 | Порт Вейл - Шефилд Юнайтед | X2 | 8/10 | 1.32 | 1 - 2 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Бохум - Арминия Билефелд | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 4 | |
19:30 | Гройтер Фюрт - Мюнхен 1860 | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
19:30 | Инголщат - Кьолн | X2 | 7/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
Германия - Трета Лига | ||||||
20:00 | Борусия Дортмунд II - Веен Висбаден | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 4 | |
20:00 | Дармщат 98 - Рот-Вайс Ерфурт | 1 | 8/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
20:00 | Унтерхахинг - Оснабрюк | 1X | 8/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Пескара - Новара | 1X | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
19:00 | Модена - Тернана | 1 | 4/10 | 2.05 | 3 - 3 | |
|
||||||
Франция - Лига 2 | ||||||
21:00 | Бастия-Борго - Арл | X2 | 8/10 | 1.22 | 2 - 2 | |
21:00 | Брест - Клермонт Фут | -2.5 | 7/10 | 1.52 | 2 - 0 | |
21:00 | Дижон - Ним | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 5 - 1 | |
21:00 | Истр - Шатору | 1 | 5/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
21:00 | Кретей-Луситанос - Льо Авър | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
21:00 | Лавал - Шамоа Ниор | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 4 | |
21:00 | Ланс - Нанси | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
21:00 | Тур - Троа | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
Франция - Лига Национал | ||||||
20:00 | Юзес Пон дю Гар - Дюнкерк | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
21:00 | Булон - Амиен | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 2 | |
21:00 | Ван - Орлеан | 2 | 3/10 | 2.25 | 1 - 1 | |
21:00 | Люкон - Каркьофу | 1 | 4/10 | 2.25 | 0 - 0 | |
21:00 | Париж ФК - Колмар | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
21:00 | Ред Стар Париж - Коломие | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
21:00 | Страсбург - Бурж-Перона | 1X | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
21:00 | Фрежус Сент Рафаел - Венде Поаре сюр Ви | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
21:30 | Лузенак - Газелек Аячо | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Алтах - Хартберг | 1 | 8/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
19:30 | Парндорф 1919 - Лиферинг Залцбург | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
19:30 | Фърст Виена - Матерсбург | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 2 | |
19:30 | Хорн - Санкт Пьолтен | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
21:30 | Капфенберг - Аустрия Лустенау | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
Белгия - Група за Титлата | ||||||
21:30 | Зулте Варегем - Генк | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
Дания - Суперлига | ||||||
19:30 | Рандерс - Сьондерийске | 1X | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:30 | Хвидовре - Лингби | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 3 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | ФКИ Талин - Талина Калев | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 6 - 0 | |
Израел - Група за Промоция | ||||||
16:00 | Апоел Петах Тиква - Апоел Бней Лод | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
16:00 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Рамат Ган | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
16:00 | Апоел Ришон Лецион - Акоа Рамат Ган | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
16:00 | Макаби Херцлия - Апоел Йерусалим | 1X | 8/10 | 1.29 | 2 - 2 | |
16:00 | Макаби Явне - Апоел Ашкелон | X2 | 7/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Брей Уондърърс - Дъндолк | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
21:45 | Дери Сити - УК Дъблин | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
21:45 | Дрогеда Юнайтед - Шамрок Роувърс | 2 | 6/10 | 1.60 | 2 - 3 | |
21:45 | Корк Сити - Бохемианс | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
21:45 | Лимерик - Слиго Роувърс | 2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
21:45 | Сейнт Патрикс - Атлон Таун | 1 | 9/10 | 1.12 | 4 - 0 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Уотърфорд - Фин Харпс | 1 | 6/10 | 1.82 | 2 - 0 | |
22:00 | Уексфорд - Шелбърн | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Исландия - Други | ||||||
22:00 | Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 4 | |
Малта - Група за Изпадане | ||||||
20:00 | Виториоза Старс - Нашар Лайънс | 1X | 8/10 | 1.53 | 1 - 3 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Алмере Сити - Вилем II | 2 | 7/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
21:00 | Ахил '29 - ФК Айндховен | 2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
21:00 | ВВВ Венло - Волендам | 1 | 5/10 | 2.20 | 4 - 0 | |
21:00 | Де Граафшап - Йънг Аякс | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
21:00 | Дордрехт - Спарта Ротердам | 1 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
21:00 | Екселсиор - ТОП Ос | 1 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
21:00 | Еммен - Фортуна Ситард | 2 | 5/10 | 2.20 | 1 - 1 | |
21:00 | МВВ Маастрихт - Йънг ПСВ | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
21:00 | Телстар - Йънг Твенте | 1 | 4/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
21:00 | Хелмонд Спорт - Ден Бош | 2 | 6/10 | 1.91 | 1 - 2 | |
Полша - Група за Титлата | ||||||
21:30 | Лех Познан - Висла Краков | 1 | 6/10 | 1.57 | 3 - 0 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Краковия Краков - Подбескидзе | 1 | 4/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
19:00 | Чехлаул - Газ Метан Медиаш | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
18:00 | Криля Советов - Амкар Перм | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
15:00 | Ангущ Назран - Шинник Ярославл | 2 | 7/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
16:00 | Нефтехимик Нижнекамск - ФК Оренбург | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 1 | |
17:00 | ФК Уфа - Химик Дзержинск | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
17:30 | Ротор Волгоград - Арсенал Тула | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
19:00 | Балтика Калининград - Сибир Новосибирск | 1 | 6/10 | 1.91 | 0 - 0 | |
19:00 | Торпедо Москва - Спартак Налчик | 1 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
Словакия - 2. Лига | ||||||
20:30 | Сенец - Партизан Бардейов | 1 | 6/10 | 1.91 | 0 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Генчлербирлиги - Бурсаспор | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Украйна - Първа Лига | ||||||
16:00 | Динамо-2 Киев - УкрАгроКом Холовковки | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
16:00 | МФК Николаев - Олимпик Донецк | 2 | 6/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
18:30 | Александрия - Стал Алчевск | 1X | 7/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
Унгария - НП I | ||||||
20:00 | Ференцварош - Ракоши Капошвар | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Истра 1961 - Осиек | X2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
21:15 | Виктория Пилзен - Теплице | 1 | 7/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | ИФК Гьотеборг - Фалкенберг | 1 | 8/10 | 1.29 | 1 - 0 | |
20:00 | Йоребро - Атвидаберг | 1X | 7/10 | 1.32 | 3 - 2 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:20 | Сирианска Сьодертале - Йостерсунд | 1X | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Шотландия - Група за Изпадане | ||||||
21:45 | Партик Тисъл - Сейнт Мирън | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
22:30 | Генерал Диаз - Серо Портеньо | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
14:30 | Танджонг Пагар Юнайтед - Тампайнс Роувърс | 2 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
15:15 | Бруней ДПММ - Балестиер Халса | 1 | 8/10 | 1.44 | 4 - 1 | |
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
04:00 | Виктория Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа | 1 | 4/10 | 2.25 | 0 - 1 | |
04:00 | Маратон Сан Педро - Реал Сосиедад Токоа | 1 | 4/10 | 2.30 | 0 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
03:15 | Арсенал Саранди - Унион Еспаньола | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите