Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:45 | Куинс Парк Рейнджърс - Сток Сити | X2 | 7/10 | 1.47 | 2 - 2 | |
17:00 | Астън Вила - Арсенал | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 3 | |
17:00 | Бърнли - Съндърланд | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
17:00 | Суонзи - Саутхямптън | 1X | 7/10 | 1.41 | 0 - 1 | |
19:30 | Уест Хям - Ливърпул | 2 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:15 | Уотфорд - Борнемут | 1 | 5/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
17:00 | Брайтън - Блекпул | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
17:00 | Дарби Каунти - Кардиф | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
17:00 | Лийдс - Хъдърсфийлд | 1X | 8/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
17:00 | Милуол - Нотингам Форест | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
17:00 | Норич - Бирмингам | 1 | 8/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
17:00 | Родъръм Юнайтед - Чарлтън | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
17:00 | Уулвърхямптън - Болтън | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
17:00 | Фулъм - Блекбърн | 1X | 7/10 | 1.47 | 0 - 1 | |
17:00 | Шефилд Уензди - Рединг | -2.5 | 6/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Джилингам - Уолсол | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
17:00 | Донкастър - Честърфийлд | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
17:00 | Йоувил - Питърбъро | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
17:00 | Колчестър - Брадфорд Сити | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:00 | Милтън Кийнс Донс - Крю Александра | 1 | 8/10 | 1.45 | 6 - 1 | |
17:00 | Нотс Каунти - Олдъм | -2.5 | 6/10 | 1.74 | 0 - 0 | |
17:00 | Порт Вейл - Барнзли | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
17:00 | Престън - Кроули Таун | 1 | 7/10 | 1.48 | 2 - 0 | |
17:00 | Рочдейл - Ковънтри | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
17:00 | Скънторп - Лейтън Ориент | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
17:00 | Суиндън - Шефилд Юнайтед | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 5 - 2 | |
17:00 | Флийтууд Таун - Бристъл Сити | -2.5 | 7/10 | 1.74 | 3 - 3 | |
Англия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Бъри - Бъртън Албион | 1X | 8/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
17:00 | Йорк Сити - Саутенд | 1X | 8/10 | 1.38 | 2 - 3 | |
17:00 | Кембридж Юнайтед - Лутън Таун | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 0 - 1 | |
17:00 | Мансфийлд Таун - Карлайл | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 2 | |
17:00 | Нортхямптън Таун - Акрингтън Стенли | 1 | 6/10 | 1.65 | 4 - 5 | |
17:00 | Оксфорд Юнайтед - Стивънидж | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
17:00 | Плимут - Хартлипул | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
17:00 | Портсмут - Уикъмб | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
17:00 | Транмиър Роувърс - Екзитър | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
17:00 | Уимбълдън - Моркамб | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:00 | Челтнъм Таун - Дагенъм и Редбридж | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
17:00 | Шросбъри Таун - Нюпорт Каунти | 1 | 6/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
Англия - Национална Лига | ||||||
17:00 | Алдършот Таун - Линкълн Сити | -2.5 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
17:00 | Барнет - Олтринкам | 1 | 8/10 | 1.38 | 5 - 0 | |
17:00 | Бристъл Роувърс - Уокинг | 1X | 7/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
17:00 | Дартфорд - Форест Грийн Роувърс | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
17:00 | Ийстли - Брейнтри Таун | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
17:00 | Кидерминстър Хариърс - Гримсби Таун | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
17:00 | Макълсфийлд Таун - Саутпорт | 1 | 5/10 | 1.88 | 3 - 0 | |
17:00 | Олфритън Таун - Нънийтън Таун | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
17:00 | Торки Юнайтед - Доувър Атлетик | 1 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
17:00 | Уелинг Юнайтед - Гейтсхед | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
17:00 | Халифакс Таун - Телфорд Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.35 | 5 - 0 | |
|
||||||
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Падерборн - Хановер 96 | X2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
16:30 | Хамбургер - Байерн Мюнхен | 2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
16:30 | Шалке 04 - Айнтрахт Франкфурт | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 2 | |
16:30 | Щутгарт - Хофенхайм | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 2 | |
19:30 | Майнц 05 - Борусия Дортмунд | 2 | 6/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:00 | Гройтер Фюрт - Кайзерслаутерн | 1X | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
14:00 | Мюнхен 1860 - Инголщат | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
14:00 | ФСВ Франкфурт - Бохум | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 5 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
17:00 | Депортиво Ла Коруня - Реал Мадрид | 2 | 8/10 | 1.29 | 2 - 8 | |
19:00 | Атлетик Билбао - Гранада | 1 | 7/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
23:00 | Еспаньол - Малага | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 2 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
17:00 | Рекреативо де Уелва - Луго | 1X | 7/10 | 1.24 | 0 - 0 | |
19:00 | Барселона Атлетик - Коста Брава | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
19:00 | Мирандес - Спортинг Хихон | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 2 | |
19:15 | Сарагоса - Алавес | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 0 | |
21:00 | Лас Палмас - Алкоркон | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 4 - 1 | |
21:00 | Сабадел - Понферадина | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
19:00 | Чезена - Емполи | X2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
21:45 | Милан - Ювентус | X2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Бари - Ливорно | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
16:00 | Болоня - Кротоне | 1 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
16:00 | Бреша - Тернана | 1X | 7/10 | 1.22 | 0 - 0 | |
16:00 | Виртус Ланчиано - Фрозиноне | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 5 | |
16:00 | Катания - Модена | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
16:00 | Латина - Авелино | -2.5 | 7/10 | 1.52 | 1 - 2 | |
16:00 | Перуджа - Виченца | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
16:00 | Про Верчели - Варезе | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 4 - 0 | |
16:00 | Читадела - Пескара | X2 | 8/10 | 1.42 | 3 - 2 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Олимпик Марсилия - Рен | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
21:00 | Лориен - Реймс | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
21:00 | Метц - Бастия | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 3 - 1 | |
21:00 | Нант - Ница | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
21:00 | Тулуза - Каен | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 3 - 3 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
15:00 | Льо Авър - Троа | 1X | 8/10 | 1.45 | 3 - 2 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
17:00 | Рапид Виена - Волфсбергер | 1X | 7/10 | 1.32 | 3 - 0 | |
19:30 | Адмира Вакер Мьодлинг - Грьодиг | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
19:30 | Алтах - Винер Нойщат | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 0 | |
19:30 | Рийд - Щурм Грац | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
19:00 | Роял Ексел Мускрон - Генк | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
21:00 | Андерлехт - Серкъл Брюж | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 3 - 2 | |
21:00 | Вестерло - Лиерс | 1 | 5/10 | 1.75 | 6 - 1 | |
21:00 | Остенде - КАА Гент | X2 | 8/10 | 1.35 | 1 - 3 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
20:30 | Десел Спорт - Сент Трюиден | 2 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
21:00 | Виртон - Волюве Завентем | 1 | 7/10 | 1.70 | 4 - 0 | |
21:00 | Оуд Хеверле Льовен - Хейст | +2.5 | 8/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
21:00 | Роял Антверпен - Ойпен | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
21:00 | Серен - АСВ Гел | 1 | 7/10 | 1.65 | 3 - 2 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
16:45 | Хасково - Левски София | 2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
17:00 | Марек Дупница - Ботев Пловдив | 2 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
18:30 | Локомотив Пловдив - Берое | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 3 | |
19:00 | ЦСКА София - Локомотив София | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Ксанти - Левадиакос | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
18:15 | ОФИ Крит - Атромитос | -2.5 | 7/10 | 1.56 | 1 - 0 | |
20:30 | Олимпиакос - Верия | +2.5 | 7/10 | 1.47 | 3 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
18:00 | Хобро - Есберг | 2 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Брьоншой - Хорсенс | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
18:00 | Апоел Петах Тиква - Апоел Беер Шева | 2 | 6/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
19:00 | Апоел Хайфа - МС Ашдод | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
19:00 | Бней Сахнин - Апоел Акре | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
19:30 | Макаби Нетаня - Макаби Петах Тиква | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 4 - 4 | |
20:10 | Ирони Кирят Шмона - Апоел Тел Авив | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 3 - 0 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:30 | Лонгфорд Таун - Коб Рамблърс | 1 | 9/10 | 1.17 | 4 - 2 | |
21:45 | Голуей Юнайтед - Фин Харпс | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Ирландия - Купа на Лигата | ||||||
19:45 | Дъндолк - Шамрок Роувърс | 1 | 5/10 | 1.83 | 3 - 2 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
19:30 | Екселсиор - Дордрехт | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
20:45 | АДО Ден Хааг - Го Ахед Игълс | 1 | 6/10 | 1.78 | 1 - 1 | |
21:45 | Витес - Хееренвеен | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
17:30 | Рода - Йънг Аякс | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
20:45 | Ваалвийк - Волендам | 1X | 7/10 | 1.41 | 1 - 3 | |
20:45 | НЕК Ниймеген - Еммен | 1 | 8/10 | 1.38 | 4 - 0 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
16:30 | Бодьо Глимт - Стрьомгодсет | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 4 | |
19:00 | Волеренга Осло - Молде | 2 | 6/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Пяст Гливице - Краковия Краков | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 4 - 2 | |
19:00 | Подбескидзе - Гурник Забже | 1X | 8/10 | 1.38 | 0 - 3 | |
21:30 | Лех Познан - Завиша Бидгошч | 1 | 8/10 | 1.44 | 6 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
15:45 | Миедж Легница - Термалика Нечеча | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
16:30 | Долцан Зомбки - Битовия Битов | 1 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
17:00 | Видзев Лодз - Флота Швиноуйшче | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
17:30 | ГКС Тихи - Висла Плоцк | X2 | 8/10 | 1.37 | 0 - 1 | |
18:30 | Арка Гдиня - Хойничанка Хойнице | 1X | 7/10 | 1.23 | 1 - 1 | |
19:00 | ГКС Катовице - Погон Шедълце | 1 | 7/10 | 1.67 | 3 - 2 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
18:00 | Пенафиел - Витория Сетубал | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
22:15 | Насионал Мадейра - Спортинг Брага | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
18:00 | Униао Мадейра - Бенфика Б | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 3 | |
Румъния - Лига I | ||||||
16:00 | Конкордия Кяжна - Ботошани | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 3 - 3 | |
18:30 | Оцелул Галац - Клуж | 2 | 7/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
21:00 | Динамо Букурещ - Политехника Яш | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
11:00 | ФК Уфа - Урал Свердловска област | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
13:30 | ФК Ростов - Зенит Санкт Петербург | 2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 5 | |
16:00 | Кубан Краснодар - Рубин Казан | 1 | 4/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
19:00 | Спартак Москва - Ахмат Грозни | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
08:00 | СКА-Хабаровск - Балтика Калининград | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 0 | |
09:00 | Луч Владивосток - Волга Нижни Новгород | 1 | 7/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
13:00 | Том Томск - Сибир Новосибирск | 1 | 7/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
14:00 | Енисей Красноярск - ФК Оренбург | 1 | 4/10 | 2.50 | 1 - 1 | |
14:00 | Химик Дзержинск - Анжи Махачкала | 2 | 7/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
15:00 | ПФК Сочи - Сахалин Южно-Сахалинск | 1 | 4/10 | 2.30 | 0 - 1 | |
15:00 | ФК Тосно - ФК Тюмен | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
16:00 | Криля Советов - Волгар Астрахан | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
16:00 | Сокол Саратов - Шинник Ярославл | 1 | 3/10 | 2.30 | 1 - 4 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Инститют - Гленторан | X2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
17:00 | Клифтънвил - Дънганън Суифтс | 1 | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
17:00 | Коулрейн - Балимина Юнайтед | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
17:00 | Линфийлд - Гленавон | 1 | 6/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
17:00 | Портадаун - Балинамалард Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
17:00 | Уорънпойнт Таун - Крусейдърс | 2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 3 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
18:30 | Дукла Банска Бистрица - Ружомберок | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
18:30 | Злате Моравце - Тренчин | X2 | 8/10 | 1.22 | 0 - 1 | |
18:30 | Сеница - Железарна Подбрезова | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
20:30 | Спартак Миява - Кошице | 1 | 5/10 | 1.90 | 0 - 2 | |
21:00 | Жилина - Спартак Търнава | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
17:00 | Заврч - Горица | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
17:00 | Копер - Марибор | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
19:00 | Целие - Рудар Веление | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 1 | |
21:05 | Домжале - Олимпия Любляна | 1X | 7/10 | 1.37 | 0 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
16:00 | ОФК Белград - Вождовац Белград | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:00 | Младост Лучани - Борац Чачак | 1X | 9/10 | 1.20 | 2 - 1 | |
17:00 | Раднички Ниш - Рад Белград | 1 | 5/10 | 2.10 | 3 - 0 | |
17:00 | ФК Ягодина - Напредак Крушевац | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 1 | |
19:00 | Цървена Звезда Белград - ФК Нови Пазар | 1 | 8/10 | 1.17 | 2 - 0 | |
20:00 | Войводина Нови Сад - Спартак Суботица | 1 | 7/10 | 1.50 | 5 - 2 | |
20:00 | Чукарички - Доньи Срем | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
17:00 | Кайзери Ерчиесспор - Акхисар Беледиеспор | -2.5 | 6/10 | 1.68 | 1 - 2 | |
20:00 | Балъкесирспор - Галатасарай | 2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
20:00 | Мерсин Идман Юрду - Ризеспор | 1X | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
17:00 | Анкараспор - Кършияка | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
18:00 | Буджаспор - Гиресунспор | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 1 | |
19:00 | Алтънорду - Денизлиспор | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
19:00 | Ордуспор - Анталияспор | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 4 | |
19:00 | Самсунспор - Болуспор | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 2 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
16:30 | Нютаун - Кевн Друидс | 1 | 7/10 | 1.62 | 4 - 1 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Металург Донецк - ФК Мариупол | 1 | 7/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
17:00 | Металург Запорожие - Ворскла Полтава | 2 | 4/10 | 2.45 | 0 - 3 | |
Унгария - НП I | ||||||
15:30 | Ниредхаза Спартак - Дьор ЕТО | 2 | 5/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
17:30 | Диошдьор - Хонвед Будапеща | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
19:30 | МТК Будапеща - Дунауйварош ПАСЕ | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
19:30 | Халадаш Сомбатхей - МОЛ Фехервар | 2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
21:30 | Пушкаш Академи - Ломбард Папа | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
16:00 | АС Оулу - Викингит Хелзинки | +2.5 | 8/10 | 1.44 | 7 - 0 | |
16:00 | Джаз Пори - ПК-35 Вантаа | X2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 3 | |
16:00 | Илвес Тампере - КТП Котка | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
16:00 | ХИФК Хелзинки - Хака | 1X | 8/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
17:00 | Истра 1961 - Загреб | 1 | 5/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
20:00 | РНК Сплит - Хайдук Сплит | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
18:00 | Височина Ихлава - Прибрам | 1 | 6/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
18:00 | Збройовка Бърно - Слован Либерец | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
18:00 | Словачко - Дукла Прага | 1 | 6/10 | 1.90 | 5 - 1 | |
18:00 | Яблонец - Чешке Будьовице | 1 | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
21:15 | Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Баник Соколов - Варнсдорф | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 0 | |
11:15 | Карвина - Злин | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
11:15 | Тринец - Сигма Оломоуц | X2 | 8/10 | 1.38 | 1 - 3 | |
17:30 | Фридек-Мистек - Виктория Жижков | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
19:00 | Опава - МАС Таборско | 1X | 7/10 | 1.35 | 3 - 3 | |
Швейцария - Купа на Швейцария | ||||||
18:30 | Биел Биене - Сион | 2 | 7/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
18:30 | Киасо - Аарау | 2 | 6/10 | 1.90 | 0 - 1 | |
18:30 | Шафхаузен - Люцерн | 2 | 7/10 | 1.55 | 3 - 3 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
17:00 | Бромапойкарна - Хакен | 2 | 8/10 | 1.45 | 1 - 5 | |
17:00 | Фалкенберг - Йоребро | -2.5 | 5/10 | 1.83 | 1 - 3 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
17:00 | ГАИС Гьотеборг - Ландскрона БоИС | 1 | 7/10 | 1.68 | 3 - 1 | |
17:00 | Йостерсунд - Дегерфорш | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Абърдийн - Рос Каунти | 1 | 7/10 | 1.42 | 3 - 0 | |
17:00 | Инвърнес КТ - Сейнт Джонстън | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
17:00 | Хамилтън - Килмарнък | 1X | 7/10 | 1.27 | 0 - 0 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Алоа Атлетик - Рейнджърс | 2 | 7/10 | 1.25 | 1 - 1 | |
17:00 | Куин ъф Саут - Хибърниън | +2.5 | 8/10 | 1.52 | 1 - 0 | |
17:00 | Ливингстън - Рейт Роувърс | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
17:00 | Фолкърк - Дъмбартън | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
17:00 | Хартс - Каудънбийт | 1 | 7/10 | 1.28 | 5 - 1 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Брихин Сити - Еър Юнайтед | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 4 | |
17:00 | Грийнок Мортън - Дънфърмлин | +2.5 | 6/10 | 1.63 | 2 - 1 | |
17:00 | Еърдриониънс - Странрар | 1 | 4/10 | 2.40 | 3 - 3 | |
17:00 | Питърхед - Стенхаусмюър | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
17:00 | Стърлинг Албиън - Форфар Атлетик | X2 | 7/10 | 1.37 | 2 - 2 | |
Шотландия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Берик Рейнджърс - Албион Роувърс | 2 | 3/10 | 2.40 | 1 - 1 | |
17:00 | Елгин Сити - Монтроуз | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
17:00 | Ийст Стърлингшър - Анан Атлетик | X2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
17:00 | Ийст Файф - Куинс парк ФК | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 2 | |
17:00 | Клайд - Арброут | X2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 5 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
02:30 | Килмес Буенос Айрес - Ланус | X2 | 7/10 | 1.31 | 0 - 2 | |
21:15 | Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
22:15 | Олимпо Баия Бланка - Белграно Кордоба | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:30 | Америка Натал RN - Португеза SP | 1 | 5/10 | 2.10 | 1 - 1 | |
01:30 | Жойнвил SC - Атлетико GO | 1 | 6/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
03:50 | Сеара CE - Авай SC | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 2 | |
22:10 | Васко да Гама RJ - Наутико PE | 1 | 8/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
22:10 | Вила Нова GO - Америка MG | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
22:10 | Понте Прета SP - Оесте SP | 1 | 8/10 | 1.44 | 5 - 1 | |
22:10 | Сампайо Кореа MA - АВС RN | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
22:10 | Санта Круз PE - Икаса CE | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
05:30 | Атлетико Морелия - Пумас УНАМ Мексико | 1X | 8/10 | 1.28 | 2 - 3 | |
05:30 | Тихуана - Сантос Лагуна | 1X | 7/10 | 1.32 | 4 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
05:00 | Реал Солт Лейк - Колорадо Рапидс | 1 | 6/10 | 1.68 | 5 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
09:00 | Нагоя Грампус - Вентфорет Кофу | 1X | 8/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
10:00 | Гамба Осака - Серезо Осака | 1 | 5/10 | 1.88 | 2 - 0 | |
13:00 | Висел Кобе - Шимизу Ес-Пулс | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 3 - 1 | |
13:00 | Кавазаки Фронтейл - Токио | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
13:00 | Кашима Антлърс - Йокохама Ф-Маринос | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
13:00 | Саган Тошу - Вегалта Сендай | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 2 - 1 | |
13:00 | Санфрече Хирошима - Албирекс Ниигата | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 2 - 0 | |
13:00 | Токушима Вортис - Омия Ардижа | 2 | 5/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
13:00 | Урава Ред Даймъндс - Кашива Рейсол | 1 | 6/10 | 1.80 | 3 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите