Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Беларус - Висша Лига | ||||||
18:00 | Белшина Бобруйск - Динамо Минск | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
18:00 | Минск - Днепър Могильов | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс | 1 | 8/10 | 1.14 | 7 - 0 | |
Исландия - Първа Дивизия | ||||||
17:00 | Тротур Рейкявик - Вестри | X2 | 8/10 | 1.42 | 2 - 2 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
15:00 | Тараз - Иртиш Павлодар | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 5 - 1 | |
15:30 | Жетису Талдикорган - Ордабаси Шимкент | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
17:00 | ФК Лиепая - БФЦ Даугавпилс | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
|
||||||
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Бодьо Глимт - Од БК | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 3 | |
19:00 | Лилестрьом - Сарпсборг 08 | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
19:00 | Санднес - Старт Кристиансанд | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
13:30 | Сибир Новосибирск - Волгар Астрахан | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
15:00 | Том Томск - Енисей Красноярск | 1 | 7/10 | 1.35 | 0 - 2 | |
15:30 | Шинник Ярославл - Волга Нижни Новгород | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
16:00 | ФК Тосно - ПФК Сочи | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
17:00 | ФК Тюмен - ФК Оренбург | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
17:00 | Химик Дзержинск - Луч Владивосток | X2 | 8/10 | 1.30 | 2 - 3 | |
18:00 | Сокол Саратов - Криля Советов | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
19:00 | Анжи Махачкала - Балтика Калининград | 1 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
19:00 | Сахалин Южно-Сахалинск - СКА-Хабаровск | X2 | 8/10 | 1.29 | 1 - 0 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
18:30 | Кошице - Дукла Банска Бистрица | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 2 | |
18:30 | Тренчин - ДАК Дунайска Стреда | 1 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
19:30 | Ружомберок - Жилина | 1X | 5/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
20:30 | Сеница - Спартак Миява | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
16:00 | РоПС Рованиеми - ТПС Турку | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
16:00 | Сейняйоен ЯК - КуПС Куопио | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
Финландия - Каконен Юг | ||||||
16:00 | Екеняс ИФ - КяПа Хелзинки | 1 | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
17:00 | Мялби - Фалкенберг | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 1 | |
18:30 | Малмьо - Атвидаберг | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 0 | |
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
16:00 | Браге - Шелефтео | 1 | 7/10 | 1.37 | 2 - 0 | |
17:00 | ИФ Сюлвия - АФК Ескилстюна | 2 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
17:00 | Худинге - Далкурд | 2 | 7/10 | 1.55 | 0 - 1 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
16:00 | Квидинг - ИФК Удевала | 1 | 7/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
16:00 | Лунд - Йоргрите | 1X | 8/10 | 1.40 | 4 - 2 | |
16:00 | Оскаршхамн АИК - Тролхетан | X2 | 7/10 | 1.32 | 2 - 2 | |
17:00 | Одеволд - Норбю | 1 | 8/10 | 1.42 | 1 - 3 | |
17:00 | Утсиктенс - Мутала АИФ | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 2 | |
17:00 | Шьовде АИК - Халмия | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Виетнам - В.Лига 1 | ||||||
13:30 | Ханой ФК - Сонглам Нгеан Вин | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
03:00 | Олмедо Риобамба - Депортиво Куенка | 1 | 5/10 | 1.91 | 0 - 1 | |
03:30 | ЛДУ Лоха - Мушук Руна | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
19:30 | ЛДУ Кито - Барселона Гуаякил | -2.5 | 7/10 | 1.59 | 2 - 1 | |
19:30 | Универсидад Католика Кито - Ел Национал Кито | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 3 | |
Канада - Футболна Лига | ||||||
03:30 | Лондон Сити - Уотърлу Регион | 2 | 3/10 | 2.30 | 5 - 2 | |
Колумбия - Копа Колумбия | ||||||
19:00 | Форталеса - Депортес Киндио | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
23:00 | Алианса Валедупар - Кукута Депортиво | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
03:30 | Мелгар Арекипа - Леон Уануко | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
19:00 | Спортинг Кристал - Универсидад Сан Мартин | 1 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
21:30 | Спорт Уанкайо - Сан Симон | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
23:45 | Универсидад де Кахамарка - Университарио де Депортес | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
06:00 | Сан Хосе Еърткуейкс - Ди Си Юнайтед | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
Сингапур - Купа на Лигата | ||||||
15:00 | Тампайнс Роувърс - Уориърс ФК | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 3 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
14:00 | Супер Пауър Самут Пракан - Чайнат Хорнбил | 1X | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
14:00 | Суфанабури - ПТТ Районг | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
15:00 | Бурирам Юнайтед - БГ Патум Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
15:00 | Самутсонгхрам - Чианграй Юнайтед | 2 | 7/10 | 1.55 | 1 - 1 | |
16:00 | Порт Банкок - Банкок Юнайтед | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
Южна Корея - К-Лига 1 | ||||||
13:00 | Кимчхон Сангму - Чуннам Драгонс | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
13:00 | Сеул - Сувон Самсунг Блюуингс | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
13:30 | Улсан ХД - Поханг Стийлърс | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
Япония - Купа на Императора | ||||||
09:00 | Мацумото Ямага - Каматамаре Сануки | 1 | 8/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
12:00 | В-Варен Нагазаки - Гифу | 1 | 6/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
12:00 | Сьондерийске - Виборг | 1 | 5/10 | 2.20 | 3 - 1 | |
12:00 | Трофензе - Жил Висенте | 2 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
14:00 | Нордселанд - Лингби | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
15:00 | Веен Висбаден - Борусия М'Гладбах | 2 | 8/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
16:00 | Байер Леверкузен - Лиерс | 1 | 8/10 | 1.33 | 6 - 0 | |
16:00 | Бат Сити - Кардиф | 2 | 8/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
16:00 | Дордрехт - Ден Бош | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 4 | |
16:00 | Майнц 05 - Цюрих | 1 | 6/10 | 1.57 | 4 - 1 | |
16:00 | Мъдъруел - Фулъм | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
16:00 | Орхус - Хобро | 1 | 5/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
17:00 | Витес - Спарта Ротердам | 1 | 7/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
17:00 | Елгин Сити - Инвърнес КТ | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 2 | |
17:00 | Люцерн - Биел Биене | 1 | 7/10 | 1.40 | 4 - 1 | |
17:00 | Оснабрюк - Падерборн | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
17:00 | Рейт Роувърс - Сейнт Джонстън | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
17:00 | Стивънидж - Уест Хям | 2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
17:00 | Телфорд Юнайтед - Блекбърн | 2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 4 | |
17:00 | Уелинг Юнайтед - Чарлтън | 2 | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
17:00 | Шелбърн - Ипсуич | 2 | 9/10 | 1.17 | 0 - 4 | |
18:00 | Базел - Ахмат Грозни | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
18:00 | МОЛ Фехервар - Пари Сен Жермен | 2 | 8/10 | 1.33 | 3 - 4 | |
18:00 | Стандарт Лиеж - ПАОК | 1X | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
19:00 | Олимпиакос - ФК Краснодар | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
19:00 | Остенде - Зулте Варегем | 1X | 7/10 | 1.50 | 3 - 3 | |
19:00 | Рен - Анже | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
19:00 | Санкт Гален - Мюнхен 1860 | 1X | 7/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
19:30 | Брест - Лориен | 2 | 4/10 | 2.10 | 1 - 1 | |
20:00 | Маритимо - Униао Мадейра | 1 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
20:00 | Серкъл Брюж - Рьозеларе | 1 | 6/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
20:00 | Тулуза - Лузенак | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
20:00 | Тун - Вил | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 3 | |
20:00 | Уотфорд - Рубин Казан | 2 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
20:30 | Хейст - Вестерло | 2 | 8/10 | 1.50 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите