Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Франция - Лига 2 | ||||||
21:00 | Арл - Аячо | 1X | 8/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
21:00 | Газелек Аячо - Валансиен | 1X | 8/10 | 1.39 | 2 - 0 | |
21:00 | Лавал - Шамоа Ниор | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
21:00 | Нанси - Дижон | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
21:00 | Ним - Анже | 1 | 5/10 | 2.15 | 3 - 2 | |
21:00 | Оксер - Льо Авър | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 0 | |
21:00 | Тур - Кретей-Луситанос | 1 | 5/10 | 1.90 | 4 - 2 | |
21:00 | Шатору - Троа | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Капфенберг - Вакер Инсбрук | X2 | 8/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
19:30 | Флоридсдорфер АК - Хорн | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
21:30 | Хартберг - Матерсбург | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 4 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
21:30 | Ойпен - РАЕК Монс | X2 | 7/10 | 1.41 | 3 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
19:30 | Силкеборг - Сьондерийске | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 2 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Роскилде - Скиве | 1X | 8/10 | 1.23 | 2 - 3 | |
|
||||||
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Силамае Калев - Таммека Тарту | +2.5 | 8/10 | 1.26 | 1 - 0 | |
19:00 | ФКИ Талин - Локомотив Йъхви | 1 | 9/10 | 1.10 | 10 - 1 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Брей Уондърърс - Атлон Таун | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
21:45 | Дери Сити - Бохемианс | 1 | 5/10 | 2.00 | 4 - 0 | |
21:45 | Дрогеда Юнайтед - УК Дъблин | 1 | 6/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
21:45 | Корк Сити - Дъндолк | X2 | 7/10 | 1.23 | 1 - 2 | |
21:45 | Сейнт Патрикс - Слиго Роувърс | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Голуей Юнайтед - Шелбърн | 1X | 9/10 | 1.20 | 0 - 1 | |
22:00 | Фин Харпс - Уексфорд | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 2 | |
22:00 | Шамрок Роувърс II - Лонгфорд Таун | 2 | 8/10 | 1.22 | 0 - 3 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
19:00 | РФШ Рига - Метта ЛУ Рига | 1 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
19:00 | Сконто Рига - Даугава Даугавпилс | 1 | 6/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
20:00 | Лилестрьом - Бран Берген | 1 | 6/10 | 1.80 | 4 - 3 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
19:00 | Биркебейнерен - Пош Гренланд | 1 | 4/10 | 2.30 | 1 - 2 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Ягиелония Бялисток - Краковия Краков | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
21:30 | Пяст Гливице - Лехия Гданск | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
17:00 | Заглембие Любин - Флота Швиноуйшче | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
20:00 | Сандеця Нови Сонч - ГКС Тихи | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:30 | Чехлаул - Търгу Муреш | 1X | 7/10 | 1.39 | 1 - 4 | |
21:00 | Виторул Констанца - Рапид Букурещ | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Рубин Казан - Спартак Москва | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 4 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
19:30 | Слован Братислава - Ружомберок | 1 | 8/10 | 1.26 | 2 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
19:00 | Заврч - Домжале | 2 | 3/10 | 2.50 | 0 - 2 | |
21:00 | Целие - Крка Ново Место | 1 | 6/10 | 1.78 | 3 - 0 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Ворскла Полтава - Шахтьор Донецк | 2 | 7/10 | 1.37 | 1 - 2 | |
Унгария - НП I | ||||||
20:00 | Пушкаш Академи - Печ Мечек | 1X | 7/10 | 1.23 | 2 - 2 | |
21:30 | МТК Будапеща - Дебрецен | X2 | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
Финландия - Каконен Изток | ||||||
18:30 | Лахти Академия - Атлантис Хелзинки | 2 | 6/10 | 1.65 | 3 - 4 | |
Финландия - Каконен Запад | ||||||
18:30 | МаПС Маску - Або ИФК Турку | X2 | 8/10 | 1.53 | 4 - 4 | |
Финландия - Каконен Юг | ||||||
18:30 | Гранкула ИФК - ФК Еспоо | 1 | 9/10 | 1.20 | 2 - 0 | |
18:30 | Екеняс ИФ - Клуби-04 Хелзинки | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
18:30 | КяПа Хелзинки - БК-46 Карис | X2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
21:15 | Загреб - Локомотив Загреб | X2 | 7/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
21:15 | Славия Прага - Баник Острава | 1 | 5/10 | 1.90 | 3 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:20 | Асириска Сьодертале - Йостерс | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Бразилия - Купа на Бразилия | ||||||
03:00 | Коритиба PR - Пайсанду PA | 1 | 8/10 | 1.26 | 2 - 0 | |
Иран - Про Лига | ||||||
18:00 | Сепахан Исфахан - Пейкан Техеран | 1 | 7/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
18:10 | Естеглал Хузестан - Гостареш Фулад | 1X | 9/10 | 1.18 | 1 - 1 | |
18:10 | Персеполис Техеран - Нафт Техеран | 1X | 8/10 | 1.17 | 1 - 1 | |
Колумбия - Копа Колумбия | ||||||
03:45 | Онсе Калдас - Депортес Киндио | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
04:00 | Депортиво Пасто - Кортулуа | 1X | 7/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
14:30 | Уориърс ФК - Албирекс Ниигата СИНГ | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
Южна Африка - МТН 8 | ||||||
21:00 | Бидвест Уитс - Роял АМ | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 0 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
03:00 | Чивас Гуадалахара - Байерн Мюнхен | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
20:00 | НАК Бреда - ОФИ Крит | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
20:00 | Падерборн - Уигън | 1 | 7/10 | 1.73 | 0 - 1 | |
20:30 | Борусия Дортмунд - Киево | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
21:45 | Норич - Селта Виго | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 2 | |
22:45 | Спортинг Лисабон - Лацио | 2 | 4/10 | 2.35 | 2 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите